Červenec 2014

Dlooouhá nepřítomnost

26. července 2014 v 17:56 | Enes
Ahoj, tak blog konečně zajel do starých kolejí a já bych se hlavně chtěla omluvit sb že neobíhám. Když jsem tady nebyla, tak jsem začala psát dvě nové povídky, no tu jednu ještě ne, ale už tak trochu začínám sepisovat prolog :-). Jedna se jmenuje Smrt v Anglii(ta zatím sepisovaná) a Rebelie.

Rebelie
Zkratka:R
Žánr: fantasy,psycho, horor
Stav: rozepsaná
Počet kapitol: 30-40
Anotace: V malém městečku Rinil, se všichni od pěti do osmdesáti let musí vyrábět oblečení a zbraně pro vojáky do války. Dívka jménem Stephany a její nejlepší kamarádka Laura, musí zde taky pracovat. Ze začátku práce to berou jako letní brigádu, ale když pak všichni začnou pracovat rychleji a Stephany jim nestačí, hlídač jí přetáhne bičem, začínají to brat vážně. Stephany doma objeví deník a knihu od její matky. Je to Kniha nouze. Steph a její kamarádky začnou používat magii, aby utlačili boje a vrátili svému městu svobodu. Pak se jim ale magie vymkne z rukou...


No a ke Smrti v Anglii ještě nemám nějaké věci upřesněné takže k tomu se nic zatím nedozvíte. Přečetla jsem taky několik knížek a teďka čtu úplnou bombu! Takže recenze budou přednastavené a ostatní články asi taky. Jsou prázdniny tak moc nemám na počítač čas. :-)))