Květen 2014

Lidská ZOO

11. května 2014 v 18:31 | Enes |  Project about half-minute horrors

Seděla jsem ve své cele spolu s mými přáteli. Seděli jsme mlčky. Přitáhla jsem sikolena k bradě a začala jsem se houpat. Všichni si mysleli, že jakmile je vyvolají, budou volní, ale já jsem jako jediná věděla pravdu, jakmile řeknou vaše jméno, jste mrtvi.
,,Anna Falconsová!" řekl strážník u cely. Všichni se na mě závistivě podívali. Vstala jsem. Celá jsem se třásla. Muž s modrou páskou pře ruku mě popadl za zápěstí. ,,Jdeme!" řekl a trhnul se mnou. Já ještě nechci umřít. Vedl mě dlouhou chodbou, po stranách byly samé dveře. Na konci chodby byly jedny veliké dveře. Vedl mě k nim. U dveří jsme se zastavili a muž zaťukal.
,,Kdo je?" ozval se hlas z místnosti za dveřmi..
,,Dovedl jsem Annu Falconsouvou, jak jste si přál pane.". Dveře se otevřeli. Vystoupil z nich obtloustlý muž a za ním ještě tři strážníci, kteří vedli nějaké lidi spoutané s pytlemi přes hlavu.
,,Výborně." zajásal tlustý muž.
,,Takže ty teď uděláš to co ti řeknu nebo.."
,,Nebo co? Useknete mi hlavu? Za to budu ráda, aspoň tady nebudu muset trčet." skočila jsem mu do řeči.
,,Usekneme hlavy tvé rodině A pro výstrahu teď usekneme hlavu tvému otci." řekl a ďábelsky se zasmál.
,,Tati..."zašeptala jsem. Byla jsem naštvaná a smutná zároveň. ,,Nechte ho žít, udělám co budete chtít!" zaprosila jsem. Tlustý muž pokynul jednomu ze svých mužů. Ten sundal mému otci z hlavy pytel, popadl sekyru, napřáh se a useknul mému otci hlavu. Zaječela jsem. Celé mé tělo i šaty byly od otcovy krve. ,,Neeeee!" zaječela jsem a sklácela jsem se k zemi. Dala jsem se do breku. Bušila jsem pěstmi do země. ,,To se nemělo stát!" zavřeštila jsem. Pulzovala ve mě nenávist, sice můj vztah s otcem nebyl moc dobrý, ale i tak jsem ho měla ráda. Dva muži mě popadli a odnesli do jiné místnosti. Ta místnost vypadala jako Komůrka smrti. Do místnosti přivedli muže, našeho souseda. Dali ho na stůl a v tom okamžiku jsem si toho všimla. Pod stolem byl košík s lidskými hlavami. Zvedl se mi žaludek. Takový tvrďák jsem zase nebyla. Jeden z mužů mi podal sekáček.
,,Teď mu usekneš hlavu, nebo my usekneme hlavu tvé matce." popadla jsem sekáček do roztřesených rukou. Neboj se, je to jen kuře které je mrtvé, a ty mu musíš jen useknout hlavu na polívku uťešovala jsem se. Zavřela jsem oči a sekla jsem. Muži se skutálela hlava na zem, stůl byl celý od krve, a strážníci odendávali jeho zohavené tělo. Jsem vrah.
,,Nemáte tu kýbl?" zeptala jsem se a přitiskla jsem si dlaně na pusu. Jeden z mužů mi podal plechový kýbl. Vyzvracela jsem se do něj. Přistoupil ke mě tlustý muž, a píchl mi injekci do krku. Nijak jsem se nebránila, myslela jsem si že je to proti psychycké bolesti. Najednou ve mě zajiskřila touha zabít ještě někoho, zmizely ze mě všechny city, chtěla jsem jen vraždit. Pousmála jsem se. Přivedli tam ještě deset lidí na popravu. Devět jsem zabila, aniž bych mrkla. Přivedli posledního člověka k popravě. Blonďatou dívku.
,,Anno..."zašeptala a přitiskla si dlaň na ústa. Někoho mi připomínala.... Amélii, mojí nejlepší kamarádku. Ty její zelené oči...
,,Nemůžu." řekla jsem tlustému muži.
,,Buď ji popravíš nebo já popravím tvoji sestru a matku!"
,,Dobře." řekla jsem s vážným klidem. Popadla jsem sekáček. Napřáhla jsem se na Améliiným tělem. Hodila jsem sekáček po tlusté muži, zabodl se mu do břicha. Muž se skácel k zemi.
,,POPRAVTE JE!OBĚ!" zakřičel z posledních sil. Chytila jsem Amélii za ruku. Utíkaly jsme chodbou k celám. Když jsme byly u nich, otevřela jsem celu.
,,Rychle nebo vás tady všechny zabijou. Všichni vyběhli a společně jsme utíkali k východu, ale strážníci byli rychlí a už někoho chytili. Ohlédla jsem se. Všechny, kromě mě a Amélie chytili. Před námi se objevili další muži, už jsme neměly šanci. Tohle je náš konec pomyslela jsem si. Zastavila jsem se a po chvíli i Amélie. Muži nás v poutech odvlekly do popravší místnosti.
,,Amélie?"
,,Ano?"
,,Jen chci abys věděla že Tě mám ráda a že tě budu mít ráda i po smrti." tohle byla má poslední slova. Odvlekli mě ke stolku. Položili mě na něj. Usmála jsem se na Amélii a ústy jsem jí naznačila nezapomeň.
Jeden z mužů popadl sekáček na maso. Napřáhnul se. A sekl. Uťal mi hlavu. Jsem mrtvá-moje poslední myšlenka.


Hahaha! Masakr sekáčkem na maso XD!
Taktrošku jsem přeskočila téma chůva, ale to už mám taky rozepsané, ale Lidská ZOO byla prostě no ehm.... dřív hotovější.

mega výtlem a čarodky

1. května 2014 v 13:57 | Enes
Júúúúú!! Já jsem vám ulítlaaaa!!!(úchyl XD)
Včera byly snad ty nejúúúúžasnějšííííííí čarodkyyyyy!!!!! Brácha bulel, protože si vyrobil čarodějnici, a taťka ji hodil do hranice a ona se spálila!! Bože já jsem se musela tak smát!!! No ale pak za mnou celou dobu dolejzal a opičil se, je to prostě vtěrka!! Hrály jsme shovku(z děcka od babičky) , srandovní věty, závody (Denča si mě vzala na zádu, a Kačka si vzala na záda Šárku(Pro Ami: Pálka to není)) a no ehm.. Chtěly jsme z kopce válet sudy!!!! A taky jsme hráli pampeliškovou bitku!!! Jsem stála u umyvadla snad deset minut než jsem ze sebe tu pampelišku smyla XD.

A teď k tomu výtlemu!!!!!(mě se ty vykřičníky tak líbíííííííí XD)
jsem ležela v posteli, byla jsem v mobilu na internetu a prohlížela jsem si komenty k prologu u akči(taky ŠIBLÉÉÉÉÉ XD)
a dostal mě koment od nem:
Tak to bylo super:) píšeš moc dobře! I když občas to i/y v koncovkách.. (mě si nevšímej mě to i/y hrozně štve :D)
Jinak ty tu píšeš o luku s šípy a my s kámoškou celý odpoledne střílíme.. xD
jinak ten kluk je zajímavej.. a dost by mě zajímalo proč ji na tý akademce chcou :-D
p.s. [1]: Smajl s podřezáváním krku? To si budem stěžovat dvě!:D a nahatá? Ehm..
a pak ještě jeden:
[3]: aaaaa.. pitomej mobil:-D to p.s. je reakce na [2]:

tak si mě zkuste představit potmě v modro žlutém pokoji, v dvoupatrovce nahoře, s povlečením káti a škubana, a fialovej polštář v kterým mám obličej abyh zadržela smích. Pak jsem šla ještě na záhod a chtělo se mi do pusy narvat celou ruličku toaleťáku abych se nesmála, a při tý představě jsem se na záchodě opravdu rozesmála XD.

Já už ani nwm čemu jsem se smála, ale ten výtlem by byl fakt mega kdyby jsem si to četla přes den XD.

A taky si budu stěžovat na naší třídní!! Ta kráva mě dala jako náhradníka na prezentování!! Normálně kdybych mohla tak bych jí zabila na místě-to je hustá představa XD CHACHACHA(*ďábelský smích*) XD a potom- *MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGAAAAAAAAA

VÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝTLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMM*!!! XD