Duben 2014

1.kapitola k Akademce

29. dubna 2014 v 16:36 | Enes |  Akademie
Ty jo, já se divím. Kapitola mi trvala vždycky aspoň tak týden dva!


Promnula jsem si oči a podívala jsem se po okolí. Nebyla jsem už v lese ale v podzemí. Páchlo tu to jako kdyby tady někdo byl 10x na velký a neuklidil to. Jinak to tu bylo docela čistý. Zvedla jsem se abych jsem si to tu mohla pořádně rozhlédnout. Najednou jsem se zastavila. Jak jsem se tu vlastně vzala? Z minulé noci jsem si nic nepamatovala, připadalo mi že mám kocovinu.
,,Tak co, už ses vyspala?" řekl někdo za mnou a já jsem vyjekla.,,Sorry," omluvil se. Ohlédla jsem se. Za mnou stál kluk a v ruce držel dvě jablka. Prohlíželi jsme se navzájem. Měl kaštanové vlasy jako Simona a jasně zelené oči. Měl široká ramena a celou jeho hruď a ruce tvořili svaly. Na nohou měl hnědé potrhané třičtvrťáky. Najednou jsem si uvědomila že jsem nahá. ,,Jak si mohl?.."zeptala jsem se ho a schovala jsem se pod deku. ,,Oblečení máš támhle na šňůře."
,,Mohl by ses prosím.." nedokončila jsem. ,,Jasně." řekl a otočil se. přehodila jsem si deku přes sebe jako plášť a běžela jsem ke šňůře kde jsem měla oblečení. ,,Mimochodem jsem Alex." ,,Rebeca. Jak si mě našel?" zeptala jsem se ho a začala jsem se soukat do kalhot. ,,Ležela si na zemi u stromu a byla jsi v bezvědomí. Už se můžu otočit? Víš mě je blbý s někým mluvit aniž bych se na něj díval." ,,Počkej chvilku." nakázala jsem mu a oblékla jsem se do košile. ,,Můžeš." otočil se zpět. ,,Nechceš?" nabídl mi jakbo. Přikývla jsem na souhlas a on mi jedno hodil. Zakousla jsem se. Jabka už jsem hodně dlouho nejedla, jakmile nechal Harisson vykácet jabloňové sady. ,,Kde si je vzal?"
,,Ukrad." nic to pro mě neznamenalo, protože jsem taky kradla jídlo v jednom kuse. Chvíli bylo trapné ticho. No tak dělej ty palice, vymysli něco. O Akademii mu radši nebudu nic říkat.

,,No ehm... Jak .. Jak dlouho jsem spala?"začala jsem.

,,Asi 5 dní." ,,Tolik?" tím jsem si nebyla moc jistá, protože toho moc nenaspím. ,,Máš asi otřes mozku." podívala jsem se na něj. ,,To jako fakt?" nechtělo se mi tomu vůbec věřit. ,,Na hlavu si radši nešahej." upozornil mě, ale já ho neposlechla. Šáhla jsem si na hlavu. Přes celé tělo mi vyjela palčivá bolest. Už jsem pochopila. Na hlavě jsem měla obvaz. ,,Ten obvaz už budu muset vyměnit. Bude to bolet." Přikývla jsem na souhlas. Rukou mi ukázal na zem, abych se posadila. Sedla jsem si. Rukou mi odendal vlasy z čela. Jeho ruce byl jemné. Odmotal mi obvaz z hlavy který držel obvaz na ráně. Sundal obvaz i z mojí rány. Po tváři mi stékal karmínový pramínek. Vzal do rukou džbán s vodou a namokřil jím hadr. Přiložil mi hadr na hlavu, a příšerně to zaštípalo. Zatnula jsem zuby. Otíral jím ránu a otřel i pramínek krve na mé tváři. Přiložil mi čistý obvaz na ránu a dalším obvazem mi omotal hlavu. Zatočila se mi hlava. Sáhla jsem si na čelo. Udělalo se mi nevolno. ,,Rebeco,REBECO! Co je co se stalo? Rebeco!!" slyšela jsem křičet Alexe. Třásl mým tělem. ,,Rebeco!" slyšela jsem ho zase křičet. ,,Ne, neumírej, Rebeco!" zavřela jsem oči.

Tentokrát trochu kratší, ale to snad nevadí :)))
A y/i si nevšímejte, že jsou blbě, protože mě se nechce přemýšlet jaký tam bude íčko XD

Project about half-minute horrors

28. dubna 2014 v 17:02 | Enes |  Projects
Jo, tak se taky účastním,no ehm.. tady k tomu máte info
a témata jsem už nebyla lína si opsat XD
no tak tady jsou:
1| Chůva
2| Lidská Zoo
3| Sněz nebo budeš sněden
4| Přicházejí...
5| Opuštěné děti
6| Virus Colonna.10zex
7| Výtah číslo 92
8| Poslední dům nalevo
9| Pavoučí královna - Lidská pavučina
10| Mami, co je pod postelí?
11| Hra "V zajetí"
12| Figurína
13| Volné téma*
14| Velcí se tmy nebojí
15| Pitevna na Hell street
16| Klaustrofobie
17| Hranice snů
18| Nejhorší noční můra
19| Závoj Mary Stretfordové
20| Klíč ke smrti
21| Restaurace na 9 Avanue
22| Náhradník
23| Jeníček a Mařenka - Sladká smrt
24| Hon na krev
25| Bez kůže pojdeš
26| Halucinace
27| Na lince je vrah
28| Kousnutí
29| Továrna na šílenství
30| Telefonát
a tady je inkonka:
Já už se tak těším na lidskou ZOO!!XD


Konečně

25. dubna 2014 v 13:49 | Enes |  Akademie
Tak a je tu prolog k Akademce (to slovo je tak šiblí!), no a Ami má tak trošku menší náskok, ale celý prolog ještě nečetla, takže zas tak napřed není. A teď teda k tomu prologu:

Ležela jsem na posteli schoulená do klubíčka. Byl silný déšť a moje dřevěná chatrč přestala odolávat. Celá chatrč byla pod vodou, a její dřevěné stěny se hýbali díky silnému větru. Trhla jsem sebou, někde v lese spadl strom. Zvedla jsem se z postele a přeskočila na stůl. Vzala jsem do rukou svíčku, abych se mohla podívat z okna. Jakmile se svíčka přiblížila k oknu zhasla. Byl to můj poslední oheň. ,,Do prdele!" zaklela jsem. Rukou jsem nahmatala hřebík zatlučený ve zdi. Sundala jsem z něho toulec s šípy a lukem. Seskočila jsem ze stolu na zem, poslepu jsem se pokoušela najít dveře . Málem jsem si sedla na postel a tak jsem se rozběhla. Ramenem jsem vrazila do dveří, a odrazila jsem se od nich. Spadla jsem na podlahu a do mého oblečení se nasála voda. Bylo mi to jedno, protože když půjdu ven taky budu celá mokrá. Když jsem otevírala dveře, příšerně to zavrzalo. Ty dveře bych už měla konečně namazat pomyslela jsem si. Vyšla jsem ze dveří ven. Země mi čvachtala pod nohama a od deště se mi lepily zrzavé vlasy na tváře a ramena. Zasadila jsem šíp do tětivy. Z dálky byl cítit dým a bylo vidět světlo. Už jsou zase tady. George Harisson pro mě zase poslal své lidi, aby mě dostal na Akademii. Posledně mě tam dostali, ale jen na jednu noc, zavřeli mě do pokoje, žádná stráž, nijak mě nepřipoutali a do místnosti dali jen peřinu, na které jsem ležela, deku a polštář, nic víc. Bylo tam jedno skleněné okno a skleněné dveře. Vzala jsem polštář a rozbila jsem skleněné dveře, které vedli na balkon. Z něho jsem seskočila, utíkala jsem zpět do lesů a svoji malou chatrč jsem přemístila zavzpomínala jsem. Běžela jsem směrem k světlu. Z dálky byli slyšet hlasy. ,,Co uděláme, až ji najdeme? Pan Harisson ji chce mít na Akademii živou." tenhle hlas zněl jako ženský. Paní Fergová. Byla tady i posledně. Vzpomněla jsem si na to jak jsem jí zabila syna, a udělala velikou jizvu na tváři. Asi se chce pořád pomstít, stejně jako já. ,,Tak to se asi zbláznil, jak zrovna jí máme dostat na Akademii živou." Řekl mladík a odfrkl si. ,,Takhle o svém otci nemluvte Evane." ,,Tak jako to tady chcete celou dobu kecat jak se má vyjadřovat o svém fotříkovi?" pohlédla jsem na dívku. Byla povědomá. Její kaštanové vlasy na ramena a ten výraz. Ledový, jednou jsem se do těchto očí podívala a strnula jsem hrůzou, byla to Simona. Na poprvé tady byla taky. Když už tady pro mě byly po desáté, přestala jsem to počítat, ale jisté bylo, že Harisson mě k něčemu potřebuje. ,,Ale, ale, copak to tu máme?" otočila jsem se. Stála tam Simona, s tím ledovým pohledem. V ruce svírala kámen. Nemohla jsem se od jejích očích odtrhnout. Rozmáchla se kamenem a uhodila mě jí do spánku. Než jsem upadla do mdlob uslyšela jsem její hlas: ,,Tak co vy na to? Pořád mě tady nechcete?" zasmála se.

Když jsem se probudila, byli jsme pořád v lese. Vedle mě leželi moje zbraně. Paní Fergová a Evan spali. Simona tu nebyla. Vytáhla jsem šíp. ,,Zahrajeme si šipky." zamumlala jsem si pro sebe. Hodila jsem šíp na paní Fergovou, ale Simona ho chytila ve vzduchu. ,,Tady chce někdo zabít Fergovou." ,,No a?" odsekla jsem. ,,A taky tady někdo nespí." ,,Ale copak, hledáš plyšáčka?" odsekla jsem znovu. ,,Už mě opravdu štveš!" vyštěkla na mě. ,,Jen do toho, no tak dělej, zabí mě!" když jsem vyslovila zabí mě trhlo to s ní. Spanikařila. Toho jsem využila, popadla jsem luk, toulec s šípy a dýku. Dala jsem se na útěk. ,,Dělej! Chytni ji!" slyšela jsem v dálce hlasy. Ohlédla jsem se, nikdo neběžel. Když jsem se otočila, přede mnou byl strom, srážce už se nedalo vyhnout. Vrazila jsem do něj a upadla jsem. Mé tělo mě nechtělo poslouchat, ale ještě jsem viděla. Když jsem přivírala oči, přistoupil ke mně kluk. Vzal mě do náručí, a odnesl mě pryč.


Tak co? Líbilo, nebo ne? Za případné chyby se omlouvám, žádnej mega češtinář nejsem XD. Naši kluci ze třídy se pořád mláťej po prdeli, ale víte jak je to směšný??? Já(a moje spol.) tam normálně chcípáme. A tak Zimová je tako Svině!!! Ona nás nechtěla vzít na fočus! Sice tomu nerozumím, ale zase mů§žeme celejch 45 min. prokecat. Ale jako, jsme si zase papírkovali(to slovo je taky tak šiblí XD) takže se to tak trochu dalo vydržet. Jsem včera ve fyzice potřebovala děsně na WC, ale kdybych šla tak dostanu 5! A Terka mě tam ještě přes papírky rozesmívala, jsem se mále opravdu počůrala smíchy, ale ten výtlem byl stejně nejlepší... Jsem přes celý papírek napsala že potřebuju na WC, a ona mi napsala:tak běž! to bylo prostě..ehm ten zvuk prostě nejde popsat... prostě úplný.. já nevim co, sakra XD
Enes

!NEW!

23. dubna 2014 v 18:04 | Enes
Jo, NEW, něco bude novýho. Tak zaprví, nová povídka Akademie. Za druhý, ehm, sakra co jsem to chtěla??? ......Jo už vím! Hledám spoluautora (nejvíc by vyhovovala povídka)! Jo tak k Akademce XD.
Za Démonky se chcu omluvit, docela dost času jsem pracovala na Akademce.Tady máte k Akademce info:


NÁZEV: Akademie
ZKRATKA: A, nebo Akademka(to slovo je tak boží!! Stejně jako šiblí!! XD)
AUTOR: já(Enes)
Počet kapitol: 35-40
STAV: připravovaná/rozepsaná
HLAVNÍ POSTAVY: každou chvíli by tu měli být
PLAYLIST: možná asi ani nebude
ŽÁNR:fantasy, dobrodružství
ANOTACE:tak do hodiny
a samozřejmě ikonka(zázrakem XD):

Divergence

15. dubna 2014 v 18:07 | Enes |  Recenze
Tam ve škole maj tak zcvoklý copmy!! Když se cgcu podívat na něčí blog tak přes celou stránku se objeví bílá barva a na ní je napsáno: ,,Jestli si myslíte že tato stránka je bezpečná, kontaktujte vzučujícího!" Ať si jdou do prdele,nasrat! No a teď už k tý Divergenci :)

Divergence
Autor: Veronica Rothová
Díl: 1./3
Název dílu: Divergence
Série: Divergent(asi)
Stran: 341
Anotace: Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale vytvářejí harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a test ukáže, že je divergentní - nebo-li má předpoklady a talent pro více frakcí. Systém okamžitě ukáže svou odvrácenou tvář a z Tris se stává lovná zvěř. Kdo se liší, znamená hrozbu. Hrozbu je třeba zlikvidovat.
Hlavní postavy: Beatrice(později Tris) - už od začátku se mi líbila, blbci neohrožení, oni jí říkali Škrob, jako co si dovolujou??? Její rodnou frakcí je Odevzdanost,ale nakonec přestoupí k Neohroženosti, a blb Peter(jo všichni jsou blbci XD) jako jí na mrakdrapu taky říkal škrob a to skočila jako první. No a potom ji nějak jaksi vytáhli ze sítě a změnila si jméno z Beatrice na Tris. A zase ten blb Peter jí chtěl zabít, protože byla lepší jako on!(ten Peter je ale lama XD). A je divergentní.
Christina:nejlepší kamarádka Tris, potkali se už ve vlaku. Z mrakodapu skočila druhá po Tris. No a asi.. Jo BUDE chodit s Wilem
Čtyřka: Jeden z trenérů nováčků,trénuje Tris atd.(samí přeběhlíky), bojí se jen čtyř věcí- zázrak, já se bojím snad deseti(ještě jsem to nepočítala, ale nad 10 to bude na 100%) no a .. BUDE chodit s Tris. Jeho tatík(XD) je taky blb(XD)
Albert(říkájí mu Al):jedním slovem řečeno. bábovka, ale jo, fakt bábovka. Brečí každej večer kvůli rodičům. No já newm co ještě psát. Jo bude se pokoušet zabít Tris(jo další blb XD)
Will:no ehm... BUDE chodit s Christinou(to už asi víte)a mno. On prostě není nějak zajímavej
Peter: lamer, kterej chce každýho zabít když je někdo lepší jak on. Nic jinýho se o něm asi nedá říct.
Hodnocení: Moje hodnocení je 1 -kniha se mi moc líbila. Druhý díl už mám taky skoro přeštenej a třetí díl ještě není vydanej. Jinak moc fajn knížečka, dávka napětí, dobrodružství. Divergenci budou dávat v jihlavským Cinestáru takže já SLAVÍÍÍÍÍÍM. XD

Tak tady je triler k Divergenci: