Říjen 2013

ZRAZENÁ

30. října 2013 v 19:50 | ENES
Příjdu si jako zrazená... Nikdo si mě nevšýmal... Jen lidi kteří moc nechápopu... Odhodili mě... Nevím k čemu jsem jim dobrá... Nebaví se se mnou... Proč??? Co jsem jim udělala??? Budu onic mluvit jako o NICH. ONY budou vědět že to jsou ONY. A jestli k tomu budou psát komentář, tak ať tam dají své vlastní jméno.

Jak se to seběhlo:
Šla jsem na most a na něm už čekal Diviš. Šel mi naproti. ,,Ahoj" pozdravila jsem ji. ,,Čus." pozdravil mě. ,,Jdeme prro ni?" zeptala jsem se. ,,Tak jo," odpověděl mi. Vyrazili jsme po mostě a nakonec šli přes bláto. Celé kalhoty jsem měla zablácené. Chvíli jsme ještě šli po silnici a pak jsme uviděli Barču a současně ji pozdravili. ,,Ahoj, Baru.". Když jsme ji zdravili četla jsem si Divišovu práci. Podala jsem jí Barče. Vyrazili jsme, až potom co si to Barča přečetla a řekla na to vlastní názor. Celou cestu jsme se bavili o tom jak rychle jdeme a potom jsme se začali smát držkopádům, které jsme v zimě často prodělali.Když jsme došli ke škole byla právě otvíračka. Byli jsme už převléklé a chtěli jít nahoru, ale najednou přišla Pája. ,,Ahoj Pájo," pozdravila jsem ji s úsměvem ,,Ahoj," pozdravila nás. Vyšli jsme do naší třídy a začali se bavit o p. Coufalový, protože nám řekla že kopírujeme. ONA JE SAMA KOPÍRAČKA!!!! Uběhla hodina Čéjiny (to se se mnou ještě holky bavily) a následovalo info(počítače). Moje neštěstí bylo že se seděla vedle smradlavé holkya nemohla jsem se skoro celou hodiu nadechnout. Holky mi popřáli upřímnou soustrast. A apk už to trochu začalo. Byla velká přestávka a následoval tělák. V té chvíli se k nám přidal Divš a už to začalo. Holky už na mě vůbec nečekali. Nevěděla jsem co se děje. Prosila bych holky o vysvětlení. Co jsem provedla? Možná si myslí že Diviš se k nám přidal kvůli mě. Ale to není pravda.... Ona se k nám přidala když jsme odcházely z kroniky....
Povídka pro Ami

24. října 2013 v 9:32 | ENES
Ami mě požádala o povídku tak tady jsou body+ názvy kapitol
MŮRY
sen(necelý)
probírání s její kamarádkou a škola
počítač
zděšení
POCIT VINY
znovu sen (dokončení)
DEPRESE
nemoc
SPOUSTA SETKÁNÍ
setkání s Poslední
setkání s vlkoupírem, zamilování do něj
NESCHOPNOST
tíha proroctví
deprese
POHŘEB
pohřeb vlkoupíra
PACH SMRTI
zabití

KRVAVÁ KAMARÁDKA

17. října 2013 v 20:40 | ENES |  Jednorázovky

,,Ahoj Eleno, nechceš dnes u nás přespat? Rodiče nebudou doma." navrhla Jenna.
,,Jo, jasně! Dneska u nás bude spát bratrův kámoš, tak mě aspoň nebudou otravovat." vykřikla jásavě Elena.
,,Dobře. V kolik u nás? Mohli bychom třeba dnes v noci stanovat, je totiž úplněk a mám doma knížku Čáry černé a bílé magie. Bereš?"
,,Výborně. Tak třeba ve čtyři u tebe? Já bych vzala svíčky, stan a dýku. Vezmeš prosím spacák a karimatku i pro mě?"
,,Jo a vezmi ještě když tak nějaký pití a jídlo, a spacák a karimatku ti vezmu. Tak ve čtyři u nás. Ahoj." řekla nakonec Jenna
,,Jo, jo, tak ve čtyři. Ahoj." pozdravila Elena Jennu.

2.HŘBITOV

17. října 2013 v 20:34 | ENES |  LABIRYNT
Bylo pět hodin večer a Kačka seděla u pomníku své matky. Byla teplá noc, za měsíc by měl být úplněk. Bylo to děsivé. Holky nešly. Každou chvíli se ozývalo houkání sovy. Kačka si myslela že to byla další lest jak ji ztrapnit ještě víc. Najednou se ze stínu vyplížili dvě osoby. ,,Myslíš že ji přijmou? Vypadá na zdatnou a její oči. Jsou tak mocné. Vládne větru a ten my potřebujeme. Musí to být ona. Proroctví přece vypráví:
Ve vlasech vítr
navrátí nám mír
To řekla pramatka Etr
Víra v ní je
V jiné světy
Hbitá jako kočka
Ajejí oči"
řekl známý hlas. ,,Jestli tu jetak nás slyší. Neříkali náhodou že nikdy nejde poznat jestli lže nebo mluví pravdu?" a opět známý hlas. Kačka si usmyslila že když nejde poznat jestli lže nebo mluví pravdu tak toho využije. Poodešla dál aby jí holky neslyšely. ,,Holky? Jste to vy?" zeptalase tichým hlasem. ,,Ahoj. Pojď s náma vše už jsme nachystali." pozdravily ji holky s úsměvem. ,,Už se těším. Nechcete si potom vymýšlet horory?" nahodila náladu Barča. Kačka s Pájou na ni kývly, že souhlasí. Když vešly do stanu uviděli tam 3 karimatky a na každé spacák s malý polštářkem. Před stan si položili boty a vešly dovnitř. Rozhodly se že Barča bude spát uprostřed a holky kolem ní. Udělaly si takový kroužek a rozhodli se že budou hrát hru Srandovní věty. ,,Barčo, co by si dělala kdyby tě Dan políbil před celou třídou?" začala se ptát Pája. ,,Dala bych mu facku a v hodině mu poslala papírek na usmířenou."odpověděla Barča. Chvíli přemýšlela a pak se zeptala. ,,Kačko, co by si dělala kdyby tě někdo unesl?"položila otázku Barča. Najednou se tam objevil modro-zlatý portál a z něj vystrčil hlavu kluk. Byl jinačí než obyčejní kluci. Měl kudrnaté hnědé vlasy a to hlavní. Špičaté uši. ,,Tak já ti to teda řeknu! Proč mě chcete uníst do vašeho světa? Slyšela jsem vás jak jste si povídali jestli mně někde přijmou!" rozkřikla se Kačka. ,,Udělal jsem něco špatně?" optala se neznámá bytost nevině. Barča mu vlepila facku. Kačka se snažila utéct, ale Pája po ní skočila a srazila ji k zemi. Zvedla jí a zkřížila jí ruku za záda a zacpala pusu. I přes Kaččiný zmítání ji stejně dostala do stanu.

POVÍDKY NA PŘÁNÍ

17. října 2013 v 17:50 | ENES
Ahoj, jelikož se zabívám psaní povídek, budu je psát na přání. Pokud chcete napsat povídku, musíte se držet těchto bodů, jinak ji nesestavím podle vaší fantasie.

1. O ČEM TO BUDE+ ŽÁNR
př. o dívce která se stane andělem+horor

2.HLAVNÍ POSTAVY(můžou být i jména)
př. Aneta-stane se andělem a má bratra Ondřeje
Robert-pomáhá Anet s tíhou že je andělem
Marcela-Roberta sestra, taky je andělem

3.KOLIKA DÍLOVÁ POVÍDKA.(max. 10)
4

4.KAPITOLY+OBSAH KAPITOL
př. 1.-Odhalení: Anet odhalí že je anděl
2.-Pomoc:Robert pomáhá Anetě zvládat to že je andělem, a Aneta se dozví že jeho sestra Marcela je taky anděl
3.-přeměna-Aneta se promění v anděla
4.-pokoj-Anet se dostane do nebe a zemře
Zbytek domyslím, stačí napsat hlavní myšlenku kapitoly

5.JAK CHCETE ABY DOPADLA POVÍDKA
př.hapyendem
krvákem
smrtí
.....

6.K ČMU JE VYUŽIJETE?
př. dám ji na svůj blog ale jako autora zveřejním tebe.OBJEDNÁVKY POSÍLEJTE NA ENES.blog@centrum.cz
povídku čekejte tak do měsíce(+,-)


ENES

1. Otrava končí

12. října 2013 v 13:46 | ENES |  LABIRYNT
Kačce zazvonil mobil že už musí vstávat. Probudila se do svého útulného pokoje. Její postel byla vedle stolu který byl pod oknem. Na druhé straně pokoje byla skříň na oblečení a knihovna. Na stole měla otevřený svůj notebook a poházené sešity. Když si sedla na postel narazila do batohu. ,,Ach jo, co bych dala za to kdybych mohla být na své staré škole," povzdychla si. Protože před rokem ji umřeli rodiče tak musela přejít na levnější školu. Nakoukla do bratrova pokoje. ,,Vstávat ospalče!"vykřikla. ,,Dej si pokoj ségra! Já nejdu do školy! Je mi blbě!" řekl nerudně Erik. ,,To známe! Žádný mě je blbě! Známe své lidi!" rozkřikla se Kačka. ,,No jo." řekl po chvíli Erik. Šli do kuchyně a jako obvykle se Erik posatral o pití a Kačka o jídlo. Erik jim ohřál mléko aby si mohly udělat kakao. Kačka namazala dva kusy mazance. ,,Chceš ke svačině rohlík se salámem?" zeptala se Kačka. ,,Klidně."odpověděl Erik. Kačka namazala ještě dva rohlíky a dyla do nich šunku. Potom udělala Šťávu pro Erika a pro sebe vodu. Když se nasnídali každý se odebral do svého pokoje. Kačka si oblékla na sebe černé legíny,rudé triko na ramínka a tenký svetr, bylo totiž léto. Přešla do koupelny aby si mohla vyšistit zuby, umít oči a učesat. Vzala si gumičku a udělala si drdol. Měla docela hodně dlouhé vlasy tak to šlo těžko, ale po pravdě, to byl jediný účes, který jí vydrřel celý den. Po chvíli vyrazila do školy. Cestou potkala Páju a Barču, obě byly oblečené do legín a do trika z krátkým rukávem. Překvapivě se s ní dali do řeči. Pro Kačku to bylo veliké překvapení, protože s ní se nikdo nebyvil. ,,Ahoj, nechtěla by si jít s náma ke hřbitovu? Máme tam takovétajné místo, nechtěla by si tam s náma stanovat, když je zítra sobota?" zeptala se jí Pája. ,,Já nevím," odpověděla Kačka. ,,V pět večer u hřbitova!" řekla veselým hlasem Barča. ,,Al..." nedokončila větu Kačka, protože jí do ní skočily holky. ,,my víme že se těšíš, nemusíš nám to říkat." řekly opět svýma milími hlasy dívky. Když odcházeli Kačka se usmála a hřál jí dobrý pocit na duši, že se s ní někdo konečně baví. Když došla do školy měli první hodinu matematiku, druhou tělocvik, třetí fyziky, čtvrtou chemii, pátou dějepis a poslední výtvarku. Na obědě byli jako vždy velké fronty, protože končil celý druhý stupeň. Když přišla domů, udělala si úkoly a podívala se na internet. Kolem čtvrté hodiny si sbalila na stanování a taky přišel Erik. ,,Ahoj Eriku, dnes večer nebudu doma tak můžeš u nějakého KAMARÁDA přespat, a žádný ženský a párty u nás, ROZUMĚL JSI?" řekla mu přísně Kačka. ,,Fajn, v kolik zítra přijdeš?" řekl s úšklebkem Erik a nakoukl jí do pokoje. ,,Kolem osmý, to ty ještě budeš spát. Tak já musím. Čau." řekla nakonec Kačka. ,,Čus."pozdravil ji Erik.


Upíři-slabota, ELFOVÉ A LIDÉ VÍTĚZÍ

12. října 2013 v 11:59 | ENES
Ahojky, chtěla bych se omluvit za svoji dlouhou nepřítomnost, ALE TEĎ JSEM ZPÁTKY. Už nepíšu o upírech ale o lidech a elfech. Už mám napsanou 1. kapitoly a druhou mám rozepsanou. To vše se dozvíte v knížce:LABIRYNT

Je to o dívce o které mluví prorctví že ona jediná pomuže(ze světa lidí, jinak sama není)zachránit elfský svět před temnotou. Před rokem jí totiž zemřeli rodiče a ona musela přestoupit na jinou školu. Ze světa elfů se na misi ji dostat do jejich světa dvě elfky. pomůže světu elfů?Zachrání je před temnotou? TO VŠE EXKLUZIVNĚ V LABYRINTU.