Rudá jako rubín,Modrá jako safír, Zelená jako smaragd

2. srpna 2013 v 17:12 | ENES
Ahoj, dnes jsou to tyto knížky. Informace jsou: 3 díly(to jste asi už mohli poznat pokud nemáte o několik koleček navíc(což si osobně nemyslím)). Napsal ji spisovatel Gier Kerstin. Díly: Rudá jako rubín: láska nezná čas, Modrá jako safír:láska nezná čas, Zelená jako smaragd:láska nezná čas.

1.Rudá jako rubín
Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. A co teprve když pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ještě ale pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.

2.Modrá jako safír
Druhá kniha trilogie Drahokamy. Být čerstvě zamilovaná v minulosti vážně není dobrý nápad. To si přinejmenším myslí šestnáctiletá Gwendolyn, novopečená cestovatelka časem. Koneckonců mají oba s Gideonem docela jiné starosti. Například jak zachránit svět. Nebo se naučit tančit menuet (a ani jedno není vůbec snadné!). Gwen má sice po svém boku několik dobrých rádců, ale když se Gideon začne chovat tajuplně, je jí jasné, že musí své hormony co nejdříve dostat pod kontrolu. Jinak z toho, že láska nezná čas, nezbude vůbec nic!

3.Zelená jako smaragd
Omlouvám se ale o 3.dílu jsem nenašla nic, tak se prosím nezlobte a zároveň se taky omluvám že jste tento článek nemohli vidět už dříve. Strašně se Vám moc omlouvám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 2. srpna 2013 v 19:49 | Reagovat

Tohle jsou snad ty nejlepší knížky jaký jsem kdy četla, určitě doporučuju. Těď se strašně těším na film. Doufám, že si od spisovatelky přečtu i jiné knížky :o)

Pokuď to Enes nevadí tak tady je něco o Zelené jako smaragd:
Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. Ji i Gideona čeká dech beroucí úprk do minulosti, a taky menuety, paruky, kordy a divoké pronásledování a nad tím vším se vznáší otázka, zda se dá stav pokojové fontány vůbec léčit… (pozn. Xemerius se velmi obává, že nikoliv.)

2 enes-blog enes-blog | Web | 3. srpna 2013 v 9:59 | Reagovat

Díky Ami, nevadí mi to, ale jsem ráda. :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama