Srpen 2013

Modrá krev

11. srpna 2013 v 12:00 | ENES
Modrá krev. 3.díly:1.Modrá krev,2.Krvavý karneval,3.Odhalení. Napsal ji De La Curz.

1. Modrá krev
Schuyler Van Alenové je patnáct. Přestože pochází ze slavné a kdysi bohaté rodiny, většina jejích vrstevníků jí opovrhuje a doma s ní žije jen přísná babička. Ke všemu se teď u ní a několika dalších spolužáků z prestižní newyorské střední školy začínají objevovat podivné příznaky - modrající žíly na rukou, náhlé vize z minulosti a chuť na syrové maso. Když je za záhadných okolností zavražděna šestnáctiletá Aggie, Schuyler a ostatní se dozvídají děsivou pravdu - nejsou tak úplně lidé. Ochutnejte Modrou krev a budete si chtít přidat!

2.Krvavý karneval
Pátrání po pachatelích tajemných vražd mladých upírů zavede Schuyler a jejího nejlepšího kamaráda Olivera až do Itálie, kde by měl žít její dědeček. V New Yorku mezitím vrcholí přípravy na Čtyřstovkový ples, velkou událost, kterou pořádá modrokrevná elita. Rozmazlená a prohnaná Mimi Forceová u toho nemůže chybět - a právě na maškarním bálu, který uspořádá jako zakončovací večírek po hlavním plesu, číhá za maskami skutečné nebezpečí, kruté odhalení, jež má moc měnit osudy.

3.Odhalení
Nic není tak, jak se to zdálo být. Schuyler Van Alenová je modrokrevná, patří mezi upíry, krásnou a bohatou elitu. Nebo si to aspoň myslí. Její jistoty se otřásají v základech: je skutečně modrokrevná, nebo v jejích žilách koluje nebezpečná stříbrná krev? Schuyler se ocitá v rodině Forceových, pod stejnou střechou se svou tajnou láskou Jackem, nepřátelskou Mimi a podezřívavým Charlesem Forcem. A stříbrokrevní nezáhalejí - válce už není možné předejít. Na čí stranu se Schuyler postaví?

TAJEMSTVÍ

3. srpna 2013 v 12:54 | ENES
POTŘEBUJI SE VÁM S NĚČÍM SVĚŘIT, MĚJTE SI MĚ KLIDNĚ ZA BLÁZNA......jak bych to asi nazvala....6.SMYSL
Někdy se mi zdají sny z budousnosti. Včera jsme byli s 2 tetami, 3 bratranci a babičkou na zmrzlině. Seděli jsme vedle cukrárny. Byl tam plastový stůl a 5 plastových židlí. Teta(budeme ji říkat Markéta, protože se tak jmenuje) Markéta si sedla na 1.židli já vedle ní, vedle mě se posadila teta Mirka na které seděl Vojtíšek, vedle nich si sedl 2.bratranec Fanda. Poslední židle byla prázdná, na tu si nikdo z nás nesedl. Babička se Štěpánkem(3.bratranec) stáli. Na 5. židli si sedl něakej chlap(mezi 40-60) a taky měl zmrzlinu. Vedle něj si stoupl jeho vnuka potom(jeho vnuk) uviděl svojí mámu a sestru tak šli do cukrárny. Po chvíli vyšli se zmrzlinou a ta holka si šla sednout na dědu. A to jsem vše už někde viděla. Myslete si klidně že si vymíšlím, ale každý má svůj názor.

Rudá jako rubín,Modrá jako safír, Zelená jako smaragd

2. srpna 2013 v 17:12 | ENES
Ahoj, dnes jsou to tyto knížky. Informace jsou: 3 díly(to jste asi už mohli poznat pokud nemáte o několik koleček navíc(což si osobně nemyslím)). Napsal ji spisovatel Gier Kerstin. Díly: Rudá jako rubín: láska nezná čas, Modrá jako safír:láska nezná čas, Zelená jako smaragd:láska nezná čas.

1.Rudá jako rubín
Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. A co teprve když pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ještě ale pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.

2.Modrá jako safír
Druhá kniha trilogie Drahokamy. Být čerstvě zamilovaná v minulosti vážně není dobrý nápad. To si přinejmenším myslí šestnáctiletá Gwendolyn, novopečená cestovatelka časem. Koneckonců mají oba s Gideonem docela jiné starosti. Například jak zachránit svět. Nebo se naučit tančit menuet (a ani jedno není vůbec snadné!). Gwen má sice po svém boku několik dobrých rádců, ale když se Gideon začne chovat tajuplně, je jí jasné, že musí své hormony co nejdříve dostat pod kontrolu. Jinak z toho, že láska nezná čas, nezbude vůbec nic!

3.Zelená jako smaragd
Omlouvám se ale o 3.dílu jsem nenašla nic, tak se prosím nezlobte a zároveň se taky omluvám že jste tento článek nemohli vidět už dříve. Strašně se Vám moc omlouvám.

SOUTĚŽ

2. srpna 2013 v 12:35 | ENES
VYHLAŠUJI SOUTĚŽ O NEJHEZČÍHO DRAKA
zvířata moc kreslit neumím tak vyhlašuji soutěž o nejlepšího draka. Vaše výtvory mi prosím zasílejte na e-mail ENES.blog@centrum.cz

DRAK
1.nesmí vypadat jako lochneska
2.musí mít křídla
3.modrá barva
Jakmile mi příde něaký obrázek najdete ho na mé stránce. Po měsíci soutěž končí a týden nebo dva bude hlasování který drak je hezčí.

ODMĚNA:
1.místo-tajemství pokračování Prokletí upírů
2.Zkusím ztvárnit něaku jeho postavu podle volby
3.Oblíbený odkaz na měsíc(po měsíci zruším)

Vaše ENES